Jestem odpowiedzialny za relacje z naszymi klientami. Poszukuję wspólnych płaszczyzn porozumienia do budowy długotrwałej i obustronnie korzystnej współpracy. Zależy mi na 100% realizacji naszych zobowiązań i pogłębianiu zrozumienia potrzeb klientów.
Zdecydowałem się dołączyć do Vimana, bo ta firma dała mi możliwość realizacji moich pomysłów. Chciałem zbudować organizację nastawioną na ludzi. Taką, która dostarcza najwyższej jakości usługi i produkty innym ludziom – tym, którzy pracują u naszych klientów. To właśnie w Vimana spotkałem osoby, które myślą tymi samymi kategoriami i wzajemnie wspierają się w realizacji wspólnych celów.
Najbardziej w Vimana lubię budować to, co według niektórych nie da się zbudować.

KARIERA: Robert z branżą IT ma do czynienia od ponad 20 Pracował m.in. w Optimus-IC, ICL Poland, Fujistu Services, S&T Services i Sygnity SA. Przeszedł wszystkie szczeble kariery w sprzedaży: od specjalisty do dyrektora ds. sprzedaży. Do Vimana dołączył w lipcu 2013 r.

WYKSZTAŁCENIE: Robert studiował biznes w WSB-NLU oraz finanse i bankowość na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Ma dyplom MBA z National-Louis University.

PRYWATNIE: Żonaty, dwójka dzieci. Lubi kuchnie wschodu i podróże.