W Vimana jestem odpowiedzialny za projekty związane z budową sieci niskoprądowych, a w szczególności okablowania strukturalnego. Do moich obowiązków należy inicjowanie projektów kablowych, zarządzanie ich przebiegiem tak, aby zaproponowane i wdrażane rozwiązania zostały dostarczone na czas, w ramach ustalonego budżetu i zgodnie z wymaganymi standardami jakości – dbam, by projekt zakończył się sukcesem i zadowoleniem klienta.

Od wielu lat pracuję ze sprawdzonymi ekipami instalatorów, do których osobiście mam zaufanie ze względu na ich umiejętności, zaangażowanie i doświadczenie, co ostatecznie przekłada się na sukcesy w projektach kablowych, które wykonujemy dla naszych klientów.

KARIERA: Piotr od samego początku pracy zawodowej był związany z branżą telekomunikacyjną i zaczynał, jako technik w firmie Kontel -Telekom, instalując centrale telefoniczne firm Panasonic, Siemens oraz Ericsson. Następnie, pracując w polskim oddziale duńskiej firmy Westerberg, zajmował się raczkującymi jeszcze w Polsce w latach 90-tych instalacjami sieci strukturalnych, które z czasem stały się niezbędnym elementem funkcjonowania firm w każdej praktycznie branży. Do Vimana przyszedł z firmy S&T, gdzie przez cały 10 letni okres zatrudnienia pogłębiał wiedzę i umiejętności z zakresu projektowania i budowy sieci niskoprądowych.

WYKSZTAŁCENIE: Piotr jest absolwentem Technikum Łączności oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

PRYWATNIE: Żonaty, dwójka dzieci. Zainteresowania: podróże, gotowanie i wszelkiego rodzaju aktywności sportowe.