Podstawowy zakres mojej dotychczasowej pracy to: merytoryczny nadzór nad 25-osobowym zespołem, kreowanie polityki podatkowej spółki, tworzenie procesów i procedur zgodnych z ISO 9001, sprawozdawczość zgodna z IFRS, zarządzanie procesem budżetowania, optymalizacja kosztów, przygotowywanie właściwej informacji menedżerskiej dla Zarządu i właściciela, nadzór nad zgodnością zawieranych umów handlowych z prawem podatkowym, zabezpieczenie płynnego i efektywnego procesu łączenia spółek, organizacja i obsługa audytów finansowych i jakościowych. Wszystko to robię także dla Vimana. Różnica polega na tym, że mam większą swobodę w podejmowaniu decyzji.

KARIERA: W latach 2002-2003 pracowałam w Fujitsu Services Polska na stanowisku Głównej Księgowej i Kierownika Zespołu Logistyki. Następnie rozpoczęła pracę w spółce S&T Services Polska Sp. z o.o. jako Dyrektor Finansowy i objęła funkcję Członka Zarządu.

W latach 2010-2015 pracowałam w Stowarzyszeniu Żydowski Instytut Historyczny w Polsce na stanowisku Dyrektora Finansowego, odpowiadając za zarządzanie procesem finansowania projektu i budowy tworzonej przez Stowarzyszenie, Wystawy Stałej Muzeum Historii Żydów Polskich – Polin, oraz ­właściwe rozliczanie otrzymanych dotacji, darowizn i grantów. We wrześniu 2015 roku rozpoczęłam pracę w Vimana na stanowisku Dyrektora Finansowego.

WYKSZTAŁCENIE: Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej. Od 2010 roku Członek Komitetu Audytu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

PRYWATNIE: Jestem mamą dwóch wspaniałych córek i syna, którzy są już dorośli i samodzielni, ale dla mnie to – obok męża – najważniejsze osoby w życiu. Bardzo lubię podróże i pogaduchy z przyjaciółmi, lubię jeździć na nartach, oglądać mecze piłki nożnej i siatkówki.