Moje trzydziestoletnie doświadczenie w ogólnym zarządzaniu i sprzedaży technologii informatycznych wraz z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządach różnych firm dało mi wyjątkowe spojrzenie na efektywność sprzedaży, zarządzanie zmianą i transformację cyfrową. Praca w IT od początku mojej kariery dała mi wiele możliwości prowadzenia ludzi w zmianie, zarządzania ich i moimi emocjami związanymi ze zmianą, tworzenia i innowacji, uczenia się i rozwoju.

Szczególny nacisk kładę na rozwój i awans kobiet. W Microsoft byłam szefową Women Chapter w Polsce, współtworząc prace CEE Chapter. Pełniłam funkcję mentora dla talentów kobiecych w Vital Voices, HRInfluencers, Microsoft i wielu innych firmach. Jako członkini stowarzyszenia LiderShe byłam członkiem zespołu tworzącego pierwsze studia podyplomowe dla kobiet – Akademia Przywództwa Kobiet na ALK.

Ukończyłam najbardziej renomowaną polską szkołę ekonomiczną – SGH, uzyskałam również tytuł MBA na WSB National Louis University, certyfikat coacha i biznes coacha w ICC. Jestem również certyfikowanym Praktykiem Zarządzania Zmianą, a dopełnieniem mojego holistycznego podejścia do ludzi jest certyfikat nauczyciela hawajskiej pracy z ciałem KinoMana.

 

Dołączenie do Vimany jako Head of Business Solutions to powrót do korzeni – praca z ludźmi, których znam i którym ufam przy projektach, które zmieniają biznesy naszych klientów w Polsce i na świecie.